Kogo szukamy?

NIE WIESZ,
CZY PRACA W FINANSACH JEST DLA CIEBIE?
NA PEWNO, JEŚLI:

LUBISZ LUDZI

Lubisz rozmowy? Łatwo nawiązujesz znajomości? To świetnie, bo praca dla Futuro Finance to przede wszystkim poznawanie interesujących osób. Nasi klienci to właściciele firm i doświadczeni menedżerowie, od których można się wiele nauczyć.

OCZEKUJESZ WYMIERNYCH KORZYŚCI

Oferujemy umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe, premie, których wysokość zależy wyłącznie od Ciebie, ale także benefity pozapłacowe: pakiet medyczny, kartę multisport, szkolenia. 

LUBISZ ZDROWĄ RYWALIZACJĘ

Doceniamy tych, którzy chcą osiągać więcej. Zwycięzców wewnętrznych konkursów sprzedażowych nagradzamy atrakcyjnymi wycieczkami i dodatkowymi premiami.

CHCESZ PRACOWAĆ W GRUPIE

Szukamy osób entuzjastycznie nastawionych do pracy i ludzi. Szczególnie doceniamy współpracowników chętnie dzielących się potrzebną wiedzą i umiejętnościami oraz otwartych na innych ludzi i ich pomysły.

MASZ W SOBIE LIDERA

Jesteś kandydatem, który charakteryzuje się zdolnościami przywódczymi? Potrafisz łatwo zainteresować ludzi nowymi wyzwaniami, nawet jeśli wymaga to od nich większego niż dotychczas zaangażowania i nakładu pracy? Właśnie Ciebie szukamy!

CHCESZ PRACOWAĆ LEVEL UP

Oczekujesz wiele od siebie, ale także od pracodawcy? Chcesz mieć prostą ścieżkę awansu? U nas zasady są jasne: osiągasz wyniki – awansujesz. Ponadto gwarantujemy dobrą atmosferę i pełne wsparcie kierownictwa. Nie bez przyczyny jesteśmy laureatem nagrody „Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2015”!

APLIKUJ!